Hizmetler

Ar&Ge

Yağlayıcı testi için kimyasal ve fiziksel laboratuarlar
 
Çelik, pirinç, plastik: Çeşitli modern malzemelerden üretilen bilyalı kafesler
 
 

Yüzey Kaplama

Kaplamaların, aşınma, korozyon direnci, rodaj davranışı, acil durumda çalışma karakteristikleri, madde direnci, yetersiz yağlama davranışı v.b. yatak özellikleri üzerinde etkisi vardır. Oldukça etkili bir korozyon koruması isteniyorsa, Corrotect® elektro kaplamalı katodik pas koruması kullanılır. Sürekli olarak yüksek tribomekanik gerilimler ve yetersiz yağlama durumları söz konusu ise TRIONDUR kullanılır.

Malzemeler

Müşteri için ideal faydayı elde edebilmek amacıyla Cronidur 30 gibi özel çelikleri, PEEK yüksek performanslı plastikleri, seramikleri ve sertleştirilmiş manyetik olmayan rulman çeliği gibi malzemeleri bir araya getirmekteyiz. Seramik ve çelikten üretilen yuvarlanma elemanlar, pirinç veya PEEK'ten üretilen kafesler, plastik keçelerde olduğu gibi kullanım amacı gerekli malzemeyi belirler. Ve siz amacı belirlersiniz!

Triboloji

Yağlamanın bir yatağın güvenilirliği ve çalışma ömrü üzerinde ciddi bir etkisi vardır. Ürünlerimizin ilk yağlaması için kullandığımız tüm gresler, kullanımdan önce yağ laboratuarımızda detaylı test edilir; medikal teknoloji uygulamaları için kullanılan gresler ise radyasyona karşı direnç için test edilirler. Kullanım ömrü boyunca yetecek yağlama için bu alana özel bir dikkat gösterilmelidir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul