Medikal Teknoloji

Ürünler

 

1001 yatak tipi arasından seçim yapın!

Geniş yataklama elemanı ve malzeme yelpazemiz içerisinde yaklaşık 40.000 farklı yatak tipini bir araya getirmiş durumdayız. Tüm bu standart çözümleri kataloğumuzda bulabilirsiniz. Bir makine elemanını ekonomik ve teknik olarak en mükemmel şekilde yataklamak için istediğiniz ürünü katalogdan seçin.

Avantajınız: uzun çalışma ömrü ve birinci sınıf kalitedir. Aynı zamanda ürünlerimiz çalışma sırasında değerli zamanınızın sadece küçük bir bölümünü alırlar. Bunun nedeni, uzmanlık alanımızın bakım ve montaj dostu çözümler sunmak olmasıdır. Genellikle, sadece aygıta vidalanması gereken eksiksiz üniteler sağlamaktayız. Parçalar, birbiriyle ve komşu yapı ile mükemmel şekilde uyumludur. Bir müşteri olarak, tamamı modüler tasarımlarımıza uygun keçeler ve özel yatak parçalarından, en uygun yüzey kaplamasına ve yağlama önerilerine kadar pek çok şeyi içeren kapsamlı aksesuar ve hizmet paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.
Standart yataklarımız tam olarak aradığınız ürünler değilse, ihtiyaçlarınızı karşılayan özel bir çözüm geliştirmekten çok memnun oluruz.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul