Uygulamalar

Röntgen Tüpleri

Barden Süper Hassasiyetli X-ışını yatak üniteleri, tarayıcı uygulamalarının en yüksek çözünürlükte resimler vermesini sağlar
 
Barden süper hassas röntgen yatak üniteleri, tarayıcı uygulamalarında yüksek çözünürlüğe izin verir
 
 

Barden ile röngten teknolojisinin geleceğine

Yeni, gelişmiş röntgen yatak tasarımları ile röntgen ve bilgisayarlı tomografi teknolojisindeki ilerlemelere ayak uydurmaya devam etmekteyiz. Dönen röntgen anodunu desteklemek için kullanılan bu yataklar, zorlu koşullar altında ve 10.000 dv/dk'nın üzerinde hızlar ile çalışmaktadırlar. Yüksek voltaj geçişine karşı koyması gereken yatakların , ayrıca10-9 kPa arası vakum ortamında ve 400–500°C arası sıcaklıklarda çalışabilmesi gerekmektedir.

Röntgen yatak üniteleri, bilyalı sık dizili tasarımlardır ve milleri üzerinde entegre yuvarlanma yollarına sahiptirler. Milin anod bağlantısı için bir flanşı vardır. Ünitelerin uygulama gereksinimlerine bağlı olarak, sabit veya yayla ayarlanabilen ön gerilimi vardır. Bu zorlu koşullar altında etkili bir yağlama sağlamak için, plazma ve iyon-ışını destekli depozisyon gibi gelişmiş yüzey mühendisliği teknolojilerini kullanmaktayız. Röntgen yataklarının performansı simüle edilmiş termal ve vakum koşullarında test edilir ve onaylanır.

Röntgen teknolojisindeki ilerlemeler – bu durum, hastalar için daha iyi bir tedavi ortamı sunmanın yanında teşhis ve terapide de daha yüksek kalite anlamına gelir. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü görüntülerin yanında daha hızlı bir veri aktarımını da kapsar. Röntgen tüpü yataklarımız, gelişmiş röntgen ve tıbbi tarayıcı uygulamalarında ilk akla gelen seçenektir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul