Uygulamalar

Bilgisayarlı Tomografi

Burada en çok hasta faydalanır: Entegre mekatronik FAG yataklama sistemlerine sahip CT tarayıcıları oldukça hassastır, daha düşük gürültü ile çalışırlar ve tetkik süreleri çok daha kısadır.
 
Metre aralığındaki teknoloji aktarım: Helikopterler için geliştirilmiş olan seramik bilyalı, ince kesitli rulman artık tıbbın hizmetindedir
 
 

Yaratıcılık: Bilgisayarlı Tomografi için Mekatronik Yataklama Sistemi

Ünlü bilgisayarlı tomografi üreticileri ile işbirliğinin sonucunda dünya çapında yeni bir çözüm ortaya çıkmıştır: yüksek hassasiyetli komşu parçalara sahip, doğrudan tahrik sistemli, oldukça hassas ve sessiz hibrit ince-kesitli yataktan oluşan entegre bir mekatronik yataklama sistemi.

Yatağın kendisi FAG havacılık mühendisliği tekniğinin sunduğu ürünün gelişmiş bir versiyonudur ve bu sayede CT tarayıcılardaki en yüksek önceliğe sahip tüm özellikleri taşır: En yüksek çalışma hassasiyetinin yanında %100'lük çalışma güvenilirliği ve aynı zamanda düşük gürültü. Bilgisayarlı tomografideki hız artışı trendine artık sorunsuz şekilde yanıt verilebilir. 300 dv/dk'nın üzerindeki hızlar artık ulaşılabilir durumdadır.
FAG’ın çözümü, CT ekipmanı üreticilerine daha çok zaman ve maliyet avantajı sunmaktadır: Artık, önceden monte edilmiş ve test edilmiş bir yataklama ve tahrik sistemini ilave bir montaj ve test işlemine ihtiyaç duymadan doğrudan takabilirler.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul