Uygulamalar

C-Kolu

 
 
 

C-kolu için komple çözümler

Müşteri bize şu görevi vermiştir: Hastayı olabildiğince az stres altına sokarken mümkün olan en yüksek resim kalitesi. Hedef, X-ışını tüpünün C-kol üzerinde düzgün ve hassas şekilde konumlandırılmasını sağlayan radyasyona karşı dirençli ve az gürültüyle çalışan doğrusal bir kılavuzlama sistemi bulmaktı.
Çözüm Schaeffler Group'tan gelmiştir – takılmaya hazırdır, teknik olarak dahiyanedir ve müşteriye ciddi ekonomik yararlar sağlamaktadır. Yeni eğimli kılavuz sistemin temeli, korozyona karşı dirençli, sertleştirilmiş çelik milleri olan alüminyum ekstrüzyon profildir. Entegre sabit/serbest yataklama çözümü oldukça yaratıcı bir yaklaşımdır. Bu durum, komşu yapıdaki herhangi bir ölçüsel hatanın telafi edilebilmesi anlamına gelir. Serbest yatak kaydırılabilen iç bileziği olan bir kam makarası, diğer bir deyişle özel ürünlerimizden biri olan iğneli rulman olarak tasarlanmıştır.

Ürünün faydası: x-ışını tüpünün konumundan bağımsız olarak sabit yer değiştirme direncidir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul