INA Doğrudan Tahrik Sistemleri

Sistem Çözümleri

5-eksenli işleme merkezi için döner / mafsallı köprü (a- / b-ekseni)
 
Taşıma için Yüksek-Hızlı Doğrusal Eksen
 
Freze ve taşlama makineleri için hassas lineer tabla
 
Freze Kafası
 
 

Doğrudan tahrikli bir motor uzmanı olarak, INA - Tahrik & Mekatronik sistemleri, her zaman yeni ve daha iyi sistem çözümleri bulmak için çabalamaktadır. Müşteri işbirliği ve teknik uzmanlık ile, IDAM daima ürünleri iyileştirmenin ve maliyeti düşürmenin yolunu aramaktadır. Bu durum, müşteriye en uygun maliyet ve teknik olarak gelişmiş sistemin sunulabilmesini sağlar.

Modelleme ve simülasyonu kullanarak, IDAM gerekli seçenekleri ve kullanılan doğrudan tahriği belirler. Sadece simülasyon ekibiyle danışmanın ardından, IDAM mevcut bir sisteme performans iyileştirici modifikasyonlar uygular.

IDAM, INA/ FAG lineer yataklama ve rulman tertibatları ile birlikte, özel olarak tasarlanmış doğrusal ve rotativ tahrik sistemleri sunar. INA'nın lineer rulman ve FAG'ın rotativ rulmanlarındaki uzmanlığından yararlanarak, IDAM pazardaki en ideal doğrudan tahrik çözümünü sunabilme kabiliyetine sahiptir. INA, FAG ve IDAM kendi kaynaklarımıza sahip olduğumuzdan tüm motor serileri için özelleştirilmiş sistem çözümleri sunabilmektedir. Bunlar arasında motor, yatak destekleri/kılavuzlama, arabirim bileşenleri, ölçüm sistemleri ve sensörler yer alır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul