Takım Tezgahları

Hizmetler

Hizmetlerimiz – Sizin için

Mükemmel servis, INA'da bir gelenektir. Mühendislerimiz, müşterilerimize yardım etmek için her zaman hazırdır. Hizmet alanımızı sürekli olarak genişletmekteyiz.

Örneğin, rulman hesaplama programı BEARINX® karmaşık makine sistemlerinde bile, bilyalı rulmanlar üzerindeki yükü hassas şekilde hesaplayabilir. Mil esneme ve eğilmesi gibi çok sayıda çalışma koşullarını ve çevresel koşulları dikkate alır. Hem rotatif hem de lineer sistemlerde yatak çevresindeki deformasyonu dahi hesaplayabilir.

En ağır yükteki bilyanın yükünü dahi hesaplayabilir ve tüm sonuçları size bildirebiliriz. İhtiyacınız olan güveni size sağlayabiliriz. Ar&Ge süreci kısaldığından en uygun maliyetli çözüme kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, uzman personelimizle temas kurmanızdır.
Aynı zamanda bilgi sistemimiz, medias®'tan istifade edebilirsiniz. Bu, CD üzerindeki katalogdan çok daha fazlasıdır – hesaplama, yağlama seçimi, indirilmeye uygun DXF dosyaları dahil tasarım yardımı ile özel gereksinimler için ürün seçimine imkan verir.
Bu modern araç, lineer ve rotatif rulmanlar için daha önce benzeri görülmemiş imkanları beraberinde getirmektedir.

Görüldüğü üzere hizmetlerimiz sizin içindir. Hizmet alanımız, sahada rulman analizi, teknik testler, triboloji, malzeme teknolojisi, araştırma ve geliştirme, temel ve ileri eğitim, vs., vs., vs. Daha gelişmiş hizmet ağını bulmanız gerçekten zordur.
Bir takım tezgahı tasarladığınız zaman, INA ürün ve hizmetlerinin sizi başarıya ulaştıracağını unutmayın.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul