İLETİŞİM
 
Yayınlar
 

Katalog | 2016-06
Super Precision Bearings
Spindle bearings Super precision cylindrical roller bearings Axial angular contact ball bearings

 
 

Yeni baskı | 2014-11
FAG BAX Axial Bearings
High speed bearings for main spindles

 
Uygulamalar

Ana İş Mili Rulmanları

 

X-life ultra fener mili rulmanları
X-life ultra fener mili rulmanları, yüksek nitrojenli çelik olan Cronidur 30'dan imal edilmiştir ve kritik uzay uygulamaları için FAG tarafından orijinal olarak geliştirilmiştir. X-life ultra yatakları, geliştirilmiş performans özellikleri ile daha uzun ömür sunarlar ve klasik paslanmaz çeliklere göre korozyona çok daha fazla dayanıklıdırlar. X-life ultra fener mili rulmanları, yük kapasitesi ve hız açısından günümüzdeki en gelişmiş rulmanlar olarak değerlendirilmektedirler.

 
 

Serbest yatak çözümleri
FAG, serbest yatak uygulamaları için çok geniş ürün yelpazesi sunar. Bu çözümler, tek- , çok sıralı yüksek hassasiyetli masuralı yataklardan, gezer yataklara ve kompakt ünitelere kadar uzanmaktadır.

Yüksek hıza uygun gezer yatakların (FD) sabit bilya tip-dış bileziği, seramik bilyaları ve Cronidur 30dan mamul masura tip-iç bileziği vardır. Bu yataklar açık, contalı ve DLR (direk yağlamalı) tipte, silindirik/konik delikli olarak mevcutturlar.
Montaja hazır FD yataklar, ön germeli yayları ile birçok yeni özellik kazanmışlardır.

 
 

Keçeli fener mili rulmanları
FAG B..2RSD ve FAG yüksek hız fener mili rulmanları XCS, HCS ve HSS, temassız tip keçelerle muhafaza edilirler ve ilk gresleri kullanım ömürleri boyunca yeter.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul