Uygulamalar

Hassas Döner Tabla Rulmanları

Döner tabla uygulamaları için INA çözümleri

Schaeffler Grubu’nun döner tabla uygulamaları için değiştirilebilir tipte ve yüksek hassasiyete sahip yataklama çözümleri bulunmaktadır.

YRT Serisi, indeksleme tablaları ve mafsallı freze kafası gibi yüksek rijitliğe ve düşük bakıma ihtiyaç duyulan, düşük hızlar ve kısa çalışma sürelerini içeren standart uygulamalarda kendini kanıtlamıştır. RTC serisi, yüksek hassasiyet gerektiren sektörler için uygundur ve özellikle salgı hassasiyeti yüksek uygulamalar için doğru tercihtir. Çift sıralı eğik bilyalı ZKLDF serisi, yüksek hızlarda ve uzun süreli hareket içeren uygulamalarda kullanılır. ZKLDF rulmanları, özellikle gresle yağlama için uygundurlar.

 
 

Performansıyla öne çıkan YRTSpeed (M) serisi, doğrudan tahrik teknolojili döner sistemler için özel olarak geliştirilmiştir. Başlıca teknik özellikleri, yüksek hız aralığı ve yatak rijitliğidir. Ek olarak trigonometrik konumu hassas şekilde kaydedebilen entegre ölçüm sistemini kapsar.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul