Takım Tezgahları

Uygulamalar

INA, FAG ve IDAM: Doğru Yataklama Çözümleri

Sadece doğru yataklama, takım tezgahlarının hareketlerini mükemmel hale getirir. Uzun yıllardır INA ve FAG, çok çeşitli sektörlerdeki makine ve donanım üreticileriyle birlikte çalışmaktadır. Bu ortaklığın sonucu olarak çok sayıda yeni ürün geliştirilmiştir. Makineleri daha hızlı, güvenli, hassas ve ekonomik hale getiren özel uygulama çözümleri üretmekteyiz.

Ürünlerimiz "montaja hazır" kompakt çözümlerdir ve şu temel prensiple kullanılırlar: “paketinden çıkarın, vidalayın ve kullanın”. Ayrıca, tüm takım tezgahı sisteminin en mükemmel hale getirilmesi için yataklamanın yanında, ölçüm, sızdırmazlık, yağlama ve frenleme vb. önemli fonksiyonların entegrasyonu da önemli olmaktadır.

Bu yaklaşım, rulman, yataklama konumu ve komple sistem çözümleri fikrine odaklandığından üretim makinelerinde "gelişmiş uzmanlık" adı verilen yeni stratejimizi yansıtır. Bu strateji, takım tezgahlarında tüm yataklama taleplerinizi kapsayan bir ürün çeşitliliğine ulaşabilmenizi sağlar.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul