Uygulamalar

Lineer Kılavuzlama Sistemleri

INA lineer kılavuzlama sistemleri
INA lineer kılavuzlama sistemleri, üretim makinelerinde uzun yıllardır başarıyla kullanılan, masura ve bilya sirkülasyonlu kılavuzlama sistemlerini, mil kılavuzlama sitemlerini ve profil makaralı sistemleri kapsamaktadır. Sistemler yüksek yük taşıma kapasitesi ve rijitlik, ileri dinamik özellikler, sesiz çalışma, sızdırmazlık vb. gereksinimlerini tam olarak karşılamaktadırlar.

 
 

INA lineer kılavuzlama sistemleri aksesuarları
INA lineer kılavuzlama sistemleri aksesuar serisi tüm dünya çapında rakipsizdir. Sönümleme arabaları, sızdırmazlık tertibatları, uzun dönem ve minimum sarfiyatlarda yağlama sağlayan yağlama sistemleri, kritik yüzey işlemlerinde iş parçası yüzey kalitesini artırmak üzere tasarlanmış sönümleme elemanları, doğrusal motor sistemleri için acil durdurma elemanları ve daha fazlası.

 
 

Tahrikli üniteler
Besleme ve boşaltım sistemleri, kafa değiştiriciler ve taşıma sistemleri, takılmaya hazır INA doğrusal aktüatörleri için tercih edilen uygulama alanlarıdır. Kompakt tasarımları ile yer tasarrufu sağlamaktadırlar. Sizin hiçin hazırladığımız teklif müşteriye özel ve montaj hazır çözümleri de kapsamaktadır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul