IDAM
 

IDAM, doğrudan tahrik alanında teknolojik liderdir. IDAM, her uygulama için en uygun tahrik çözümünü sağlayan teknik tecrübeye ve ürün çeşitliliğine sahiptir. IDAM proje ortağınız olarak projeleriniz için en gelişmiş tahrik çözümünü sunacaktır.

IDAM

 
İLETİŞİM
Yayınlar
 

Broşür | 2014-03
IDAM Direct Drives
The perfect solution for every application anywhere in the world.

 
Uygulamalar

Doğrudan Tahrik Sistemleri

IDAM – INA Tahrik ve Mekatronik sistemleri
INA yüksek hassasiyet rulmanlarının performansını, doğrudan tahrik sistemlerinin kapasitesiyle birlikte kullanabilmek için INA, kombine sistem çözümlerini IDAM INA – (Tahrik ve Mekatronik Sistemleri) çatısı altında sunmaktadır. Bu şirket, Schaeffler Grubu Endüstri Bölümü için doğrudan tahrik teknolojisi ve mekatronik sistemleri konularında uzmanlık merkezi konumundadır.

IDAM portföyü, lineer ve rotatif AC senkron ve relüktans motorlarını (örn. Tek düzlemde çift eksen tahrikli havalı yataklı sistemler) kapsar. Servo amplifakörler, regülâtörler, güç kaynağı üniteleri ve kompakt kumandalar gibi parçalar da bu bölümün kapsama alanındadır. Ayrıca IDAM, hassas XY konumlama tablaları ve elevatör motoru transmisyon üniteleri gibi komple sistem çözümlerini de sağlamaktadır. Bu bölümün takım tezgâhları ve özel makinelerin tasarımı ile üretimi, otomasyon tekniği, elektronik imalatı, optik ve medikal tekniği, elevatörler ve optik donanımlar üzerine geniş tecrübesi bulunmaktadır.

 
 

RE serisi
IDAM – INA Tahrik ve Mekatronik Sistemleri, doğrudan tahrik çözümlerini mükemmel performansla birlikte sunar.Tork motorları RE (harici rotorlu) serisi, taşlama makineleri, freze makineleri, işleme merkezleri, HSC makineleri, kafa değiştiriciler, kesici kafalar, pivot eksenler ve döner tablalarda kullanım için tasarlanmıştır.

Bu seri, yüksek güç yoğunluğu, kompakt tasarım, yüksek dinamik tepki ve rijitlik, verimli soğutma sistemi, senkronize operasyonlarda ideal değerler, bakımsız tip olma, ayarlanabilir devir ve sarım sayısı gibi avantajlara sahiptir. Piyasada bulunan tüm klasik kontrol cihazları ve kumanda üniteleri ile uyumludur.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul