Uygulamalar

Stadyumlar

 
 
 

Tüm dünyadaki modern stadyumlarda daima hafif ve neredeyse yüzen tavan yapıları bulunur. Tavanlar, dönüş noktaları momentsiz olarak yataklanması gereken halatlar ile gerdirilir.

Estetik işin sadece bir yönüdür, tavanların hava koşullarından koruma özelliği giderek daha fazla önem arzetmektedir. Tavanların açılma ve kapanma süreçleri sırasında bir çok yatak noktasına büyük kuvvetler etki eder.

Özel fonksiyonlar ELGOGLIDE yataklar için sorun yaratmazlar. Bu yataklar, tribünlerin farklı noktalarındaki INA mafsal kafaları ile birlikte, “Auf Schalke” Stadyumu’nda futbol sahasının stadyum dışına ve içine hareketine izin verirler. Önemli özellikleri %100 bakımsız olmalarıdır.

“Auf Schalke" Stadyumu, Gelsenkirchen/Almanya.

Oyun sahasını, 300 m mesafedeki stadyum içerisine getirmek altı saat sürer. Tribünlerin altındaki desteklerde bulunan mafsal yataklar kaldırıldığında, oyun sahasının stadyum içine ve dışına çıkarılması mümkün olur.

State Hockey Centre - Sidney

Tavan kenarı ve direklerdeki tüm halat bağlantı noktaları, ELGOGLIDE kaplamalı mafsal yataklarıyla yataklanır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul