Sektörler & Ana Sanayi Kolları

Otomotiv, Endüstri ve Uzay-Havacılık için Üç Güçlü Marka

Schaeffler Grubu INA, LUK ve FAG markaları ile otomotiv,endüstri ve uzay-havacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Schaeffler Grubunun ana müşterisi cirosunun %60’ını oluşturan otomotiv endüstrisidir. Dünya üzerindeki neredeyse tüm otomotiv imalatçıları ve önemli tedarikçilerin güvenilir çözüm ortağı olan otomotiv departmanı INA, FAG ve LUK markalarıyla binek ve ticari araçların motor, şase, şanzıman ve aksesuarlar başta olmak üzere tüm parçaları üzerindeki geniş birikimini müşterilerine sunmaktadır.

Schaeffler Grubu Endüstri Departmanı, INA ve FAG markalarıyla 40.000’in üzerinde standart ürünü 60 alt sektörü (alışılmadık derecede geniş bir portföy) kapsayacak şekilde müşterilerine sunmaktadır. Mekatronik, malzeme ve yağlama konularındaki bilgi birikimimiz ve imalat tecrübemiz ile endüstrinin tüm dünyada aranan ve güvenilen bir ortağıyız.

Havacılık-Uzay departmanı FAG ve Barden markaları altında uçak ve uzay endüstrisi için özel yataklama çözümleri üretmektedir. Neredeyse tüm yolcu uçakları FAG rulman teknolojisi kullanmaktadır. Ayrıca FAG dünyadaki lider helikopter üreticilerinin de geliştirme

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul