Sektörler & Ana Sanayi Kolları

Otomotiv

Otomotiv Endüstrisinin Sistem Ortağı

Modern otomobiller yalnızca dinamik ve güçlü değil, aynı zamanda sessiz ve ekonomik ve ayrıca rahat ve güvenlidir. Bu çelişkiliymiş gibi görünen özellikleri bir araya toplamak, yenilikçi ürünler kullanan yaratıcı teknoloji gerektirir. Bu gereksinimler yalnızca klasik içten yanmalı motor aktarma organları için değil, aynı zamanda hibrid ve elektrikli araçlar için de geçerldir. Otomotiv sektörünün bir ortağı olarak, otomotiv dünyasının geleceğini bekleyen zorlu engellere karşı sistem çözümleri geliştirmek ve üretmekte lideriz

Müşterilerimiz ile yakın ilişkiler ve işbirlikçi geliştirme çalışmaları Schaeffler Automotive'nin özellikleridir. Yenilikçi fikirler, yaratıcı mühendislik ve kapsamlı üretim uzmanlığımız ile müşterilerimize ürün geliştirme aşamasından seri üretime kadar çözümler sunuyoruz.

 
Motor Sistemleri
Şanzıman Sistemleri
Motor Sistemleri

Yüksek hassasiyetli ürünlerimiz, motorlar üzerinde daha az yakıt tüketmek ve giderek sıkılaşan emisyon standartlarına uymak konularında ciddi bir etkiye sahiptir.
Motor Sistemleri

 
Şanzıman Sistemleri

Şanzıman uygulamalarına yönelik yenilikçi bileşen ve sistemlerimiz, sürüş konforunu artırmaya ve yakıt tüketimini azaltmaya önemli bir katkı sağlamaktadır.
Şanzıman Sistemleri

 
 
 
Şasi Sistemleri / Aksesuarlar
eMobility Sistemleri Bölümü
Şasi Sistemleri / Aksesuarlar

Günümüzde, şasi uygulamalarına yönelik çözümlerimiz sadece rulman yatağı olmanın ötesine geçmektedir - bunları komple mekatronik sistemler olacak şekilde yeniden yapılandırdık.
Şasi Sistemleri / Aksesuarlar

 
eMobility Sistemleri Bölümü

Schaeffler, elektriksel mobilite ile ilgili çok sayıda faaliyetini, eMobility Sistemleri Departmanı çerçevesinde yürütmektedir.
eMobility Sistemleri Bölümü

 
 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul