Yayınlar
 

Otomotiv Ürün Bilgileri | 2014-08
Roll Stabilizer

 
 

Otomotiv Ürün Bilgileri | 2014-07
Wheel Bearing

 
İLETİŞİM
Şasi Sistemleri/Aksesuarlar

Geleceğin Otomotiv Dünyası

Bugün, şasi çözümlerimiz sadece rulman olmanın ötesindedir -komple mekatronik sistemler oluşturmak için onları geliştirdik: Aktif şasi uygulamaları için elektromekanik aktüatörler ile veri toplama için entegre sensörler ile.

 
  Elektromekanik Rulo Sabitleyici
 
 
 
 
Close

Hidrolik sistemlerin aksine, Schaeffler'in elektromekanik rulo sabitleyicisi CO2 emisyonlarını azaltır. Schaeffler'in elektromekanik rulo sabitleyicini araca monte etmek için gereken harcama, piyasada mevcut olan hidrolik sistemlerden önemli ölçüde daha düşüktür.

 
 
 
  Mil Yuvaları ile TwinTandem Tekerlek Rulmanı
 
 
 
 
Close

TwinTandem rulmanda, konik rulman sıralarının her biri iki sıra bilya ile değiştirilir. Bu, çift sıralı konik makaralı rulmanın, 4-sıralı bilyalı rulman olması anlamına gelir. Konik rulmanların temas noktaları ile bilyaların temas noktalarını değiştirmek düz diş sürtünmesini ortadan kaldırarak rulman sürtünmesini yaklaşık %50 azaltır.

 
 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul