Arama terimi

Schaeffler "endüstrinin en iyisi" seçildi Lider endüstri dergisinden Schaeffler'e ödül

28.03.2017 | Istanbul

Lider endüstri dergisi “MM MaschinenMarkt” sanayide öne çıkan inovasyonları, "Endüstrinin En İyisi Ödülü" ile bu yıl ikinci kez onurlandırdı. Schaeffler, Endüstri 4.0 kategorisinde, sensörden buluta iletişimi sağlayan teknolojisi ile Endüstrinin En İyisi 2017 Ödülü'nün sahibi oldu.

Almanya'da haftalık olarak yayınlanan 40 bin tirajlı MM MaschinenMarkt dergisi, "Endüstrinin En İyileri"ni seçti. Kazananlar 16 Şubat gecesi Wuerzburg'daki Vogel Convention Center'da düzenlenen galada ödüllerini aldılar. Schaeffler "Endüstri 4.0" kategorisinde ödüle layık görüldü. Schaeffler geliştirdiği Machine Tool 4.0 ile sensörden buluta, mevcut teknolojinin yeni dijitalleştirilmiş bileşenlerle ağ iletişimi kurmasını sağlayan yenilikçi teknolojisi ile ödülün sahibi oldu.

"Endüstrinin En İyisi 2017" Ödüllerinin (Best of Industry Award 2017) kazananları hem jüri değerlendirmesi hem de online yapılan okuyucu anketi ile belirlendi. Jüride, MM editoryal ekibinin yanı sıra endüstri ve Ar-Ge'den uzmanlar da yer aldı. Adaylar teknolojik yenilik kriterine ek olarak sanayiye, çevreye ve topluma fayda kriterleri de temel alınarak değerlendirildi. Jüri değerlendirmesi yüzde 40 etkili olurken, okuyucu oylaması sonuçlarda yüzde 60 etkili oldu. Dergi okuyucuları 11 bin oy kullanarak kazananların belirlenmesinde etkili oldular. Almanya'nın en büyük sektörel yayın grubu Vogel Business Media tarafından yayınlanan ve 2016'da 125. yılını kutlayan MM MaschinenMarkt, üretim sektöründe trendleri takip etmek isteyen karar vericiler için çok önemli bir bilgi ve iletişim platformu. 12 ülkede yayınlanan dergi, toplamda 6 milyonluk tiraja sahip.

Yayıncı: Schaeffler Turkey Endüstri ve Oto. Tic. Ltd. Şti
Ülke: Türkiye

İndirmeler

Basın bültenleri

Paket (Basın bülteni + medya)

Sayfayı Paylaş

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et