Schaeffler Web sitesi Genel Kullanım Kuralları

Kapsam

Schaeffler Technologies AG & Co. KG’nin ve/veya Schaeffler Technologies AG & Co. KG’nin hakim ortak olduğu firmaların internet sayfaları -ilgili ülkedeki Schaeffler firması tarafından aksi belirtilmediği takdirde- bu kullanım koşullarına tabidir.

Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını kabul etmiş bulunuyorsunuz

Genel kullanım koşulları, ürün ve/veya hizmetin satın alınması/satılması gibi özel durumlarda başka kurallar ile desteklenebilir veya değiştirilebilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Schaeffler KG, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir

Schaeffler KG, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan veya dolaylı zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Schaeffler KG, internet sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için azami çaba göstermektedir. İnternet sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili ürün ve/veya hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve Schaeffler KG’nin internet sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Schaeffler KG’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir içerik bu sözleşmelerin değişmesi olarak yorumlanamaz. Schaeffler KG internet sitesindeki bilgilerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez. Schaeffler KG, internet sitesindeki bilgilerde, hizmetlerde, ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

Schaeffler KG internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Schaeffler KG internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı malzemeler, Schaeffler KG mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Schaeffler KG gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

Schaeffler KG işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Schaeffler KG, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik Politikası

Schaeffler KG, kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Schaeffler KG internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Schaeffler KG internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Schaeffler KG bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul