Veri Koruma Bilgileri

Şirketimize ve ürünlerimize olan ilginize teşekkür ederiz. Online servislerimizi kullanırken
gizliliğin korunması bizim için yüksek derecede önem arz etmektedir. Kişisel bilgileri toplarken ve işlerken, bilgilerin işlendiği ülkenin yasal yükümlülüklerine yüksek dikkat gösteririz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve İşlenmesi

Internet sitemizi ziyaret ederken, web sunucularımız, erişim sağlayıcınızı, IP adresinizi, sitemize yönlendirildiğiniz internet sitesini, daha önce ziyaret ettiğiniz web sitelerini ve ziyaret tarihinizi ve sürenizi kaydederler. Bu bilgiler istatistik amaçlar için kullanılmaktadır. Kişisel bilgiler ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Kullanıcı tercihlerini tespit etmek ve böylece site içeriğimizi iyileştirmek için cookieler kullanmaktayız. Her kullanıcının kaydı anonim olarak tutulmaktadır. Kişisel bilgiler, ancak ilgili online-servislere bizzat girilmesi durumunda saklanmaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ve İletilmesi, Özel Amaçlar ve Seçenekler için Bilginin Toplanması

Teknik verileri internet sitesinin işletilmesi amacıyla kullanmaktayız. Yani kişisel bilgileri, firmamızla ilgilenen müşterilerimizle temasa geçmek, yeni ürünler ile ilgili bilgiler sunmak, ürün anketleri ve pazarlama görevleri için kullanmaktayız. Kullanıcıların katılımı isteğe bağlıdır. Eğer katılmak istemezsiniz, istediğiniz zaman kaydınızı silebilirsiniz. Bunu servislerin kullanımı esnasında veya sitede belirtilen e-mail adresi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda bilgileriniz her türlü kullanıma kapatılacaktır. Çalışanlarımız kişisel bilgilerinizi gizli tutmak ile yükümlüdürler.

Güvenlik

Schaeffler KG, bilgilerin kasten veya yanlışlıkla silinmesine, değiştirilmesine, kaybolmasına ve yetkisiz kişiler tarafından erişilmesine karşı, teknik ve organizasyonel anlamda güvenlik tedbirleri uygulamaktadır. Bu güvenlik tedbirleri, yeni teknik gereksinimleri karşılayacak şekilde sürekli olarak geliştirilmektedir.

İnternet sitemizde başka sitelere linkler bulunabilir. Güvenlik politikamız bu siteleri kapsamamaktadır.

Eğer kişisel bilgilerinizin nasıl işlendiğiniz konusunda herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya şikâyetiniz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızı veya firmamız bilgi güvenliği sorumlusuyla irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Schaeffler KG veya sorumlu şirket, talebiniz durumunda kişisel bilgilerinizin tarafımızca saklanıp saklanmadığının ve eğer saklanıyorsa hangi bilgilerin saklandığının bilgisini verebilir. İlgili kişinin iletişim bilgilerini firma internet sitesinde bulabilirsiniz.

Gerd Hausmann
Bilgi Güvenliği Sorumlusu
Schaeffler KG
Industriestrasse 1-3
91074 Herzogenaurach
Almanya